HİZMETLER

Cömert Mobilya olarak Her türlü Özel yapım yere ve makanın ölçüsüne uygun mobilya ve ahşap her çeşit ve ebatta ürün imalatı yapmaktayız. Bizimle iletişime geçip fiyat teklifi alabilirsiniz.
EL YAPIMI
MOBİLYA
NEDEN EL YAPIMI MOBİLYALAR?
KOMPLE BAKIM VE ONARIM
DEKORASYON VE ÜRETİM

Tek tip fabrikasyon üretim mobilyalardan siz de sıkıldınız mı? Evinizin sadece size özel olmasını istemek, her köşesini zevkinize göre dizayn etmek en doğal hakkınız. Ancak pek çok mobilyacı seri üretim yapabilmek adına, zevklerinizi odanıza yansıtmanızın önüne geçiyor, el emeğini göz ardı ederek tek tip mobilyalar üretiyor. Bunun için artık endişelenmenize gerek yok. Cömert Mobilya  ile hayalinizdeki mobilyaları evinize kolaylıkla taşıyacaksınız.

El emeği göz nuru mobilyalar, ustaların alın teriyle şekilleniyor ve Asortie kataloglarında sizlerin beğenisine sunuluyor. Asortie, klasik mobilyalarda alışılmışın dışına çıkarak odalarınız için yeni bir soluk olacak tasarımlar sunuyor. Geleneksel motifleri Avrupa esintileriyle güçlendiriyor. Tüm bunların yanında el emeğine büyük önem verildi ve oyma – kakma – boyama gibi ayrıntı ve ince bir titizlik gerektiren kısımlarında unutulmuş gelenekleri yeniden gün yüzüne çıkartarak evinize taşıdı.

El yapımı lüks mobilyalar, seri üretime göre hem tasarım hem de kalite bakımından pek çok avantaj sağlar. Her mobilya için ustalarımız özenle çalışır, böylece hata payı minimuma iner. El yapımı mobilyalarında süsleme işlemi de ustaların maharetli ellerinden çıkar. Sizi evinizde özel hissettirecek tüm ayrıntılar özenle yapılır.

El yapımı mobilya üretiminin her aşamasında ayrı bir titizlik gösterilir. Oyma ve kakma kısmında da aynı durum söz konusudur. El yapımı lüks mobilyalar, seri üretime göre daha fazla titizlik gerektirdiği için mutlaka daha uzun sürede ortaya çıkmaktadır. Ancak size özel tasarımların ortaya çıkması sizi diğerlerinden farklı ve özel hissettirecektir.

Cömert Mobilya’nın özel olarak ürettiği bu el yapımı lük mobilyalar, sadece evlerde değil otel, restoran, bistro ya da iş yerlerinde de kullanılabilir. Bu mobilyalar kullanıldığı yerin havasını hemen değiştirecek, lüks ve ihtişamıyla göz dolduracaktır. 

Cömert Mobilya olarak imalatlarımızın arkasında duruyoruz. Evinizde ve iş yerinizde tüm mobilyalarınızın bakımı, onarımı ve tüm tamirat işleri,koltuk, masa, mutfak dolabı, gardırop gibi mobilyaların tamir işleri yapılır. Aklınıza gelebilecek ve tamiri yapılabilecek tüm mobilyaların tamir işlerini yapıyoruz. Mobilyanızın bir parçasımı çıktı, boyasımı çıktı hiç endişelenmeyin Cömert Mobilya tüm mobilya tamir işlerini yapar. Özel üretim Mobilya denilince ilk akla gelen firma olma yolunda ilerliyoruz.

 

Tadilat işleri ve dekorasyon uzmanlık, eğitim gerektirir. Biz bu işi bilerek ve severek yapıyoruz. Konusunda uzman kadromuz ve deneyimli ustalarımızla işlerinizi, istediğiniz doğrultuda vaatlerle değil gerçek kaliteyle işimizi sunuyoruz.
Zamanında teslim, uygun fiyat garantisi veriyoruz. Ustalarımız yerinde keşif yaptıktan sonra istediğiniz kalitede ve malzemeyle, istediğiniz bütçede tadilatınızı yapıyor. Yaptığımız işin sorumluluğunu alıyoruz.
İşi nasıl fiyatlandırdığımızı, hangi malzemeyi nekadar kullandığımızı, malzeme seçimlerimizi birebir görebileceksiniz. Sadece işin karşılığında fiyat söyleyenlerden değiliz, neye nekadar para verdiğinizi görüyorsunuz. Bizim işimiz kalemle, hesapla…