HAKKIMIZDA

Cömert Mobilya , Türkiye'de Özel üretim Ev, Bahce ve Ofis Mobilyaları imalatı yapmaktadir.
MÜKEMMELLİK VE PROFESYONELLİK

Her projemize aynı heyecan ile başlıyor, en iyisini yapmak için çalışıyoruz. Gelişen teknolojiyi yakından tekip ediyor ve yeni teknikler hakkında kendimizi her geçen gün geliştirmek ve bizi tercih eden müsterilerimize daha kaliteli ürünler sunmak için çabalıyoruz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Cömert Mobilya için Müşteri memnuniyeti, ekonomik başarıya giren tek yoldur. Bu nedenden dolayı müşteri memnuniyeti şirketin stratejik ve organizasyonel yapısı içerisinde ödemli bir rol oynamaktadır. Üretin süreçlerinin ve yönetimin şeffaflığı sayesinde, Cömert Mobilya tüm tedarik zinciri yönetiminde çevre hassasiyeti prensibiyle ürettiği ürünlerin arkasında durmaktadır. Sürdürelebilirliğin arkasında müşteri memnuniyetinin, çevreye  ve çevreci ürünlere olan saygının olduğunun bilincinde olan Cömert Mobilya her zaman bu bilinçle hareket etmektedir.

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ YAKLAŞIM

Herkes farklı şekillerde ve farklı hızlarda öğrenir. Kişiselleştirilmiş öğrenme de bu önermeye dayanan bir öğretim modelidir. Her öğrencinin güçlü yönleri, ihtiyaçları, becerileri ve ilgi alanlarına göre öğrenmeyi ve öğrenme etkinliklerini özelleştirmeyi amaçlar. Cömert Mobilya'da üretim süreçlerinde kazandığı bilgi ve birikimi işte bu şekilde yıllar içerisinde elde etmiştir. Bize isteklerinizi anlatın ve size en iyi çözüm ve içinize sinecek en kaliteli ürünleri sunalım.